Alumni

  • ZAJEDNIČKI TEMELJI 2013

Skup je održan 26. i 27. rujna 2013. na Fakultetu građevinarstva, arhitekture i geodezije Sveučilišta u Splitu.

Zbornik skupa: http://bib.irb.hr/datoteka/645093.ZAJEDNICKI_TEMELJI_Zbornik2013.pdf

Galerija slika:

 

Sudionici Split 2013
Ime i prezime E-mail Institucija
I.A.
J.A.
M.B.
Ivan Duvnjak iduvnjak@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
Bojan Đurin bojan.djurin@gfv.hr Geotehnički fakultet Zagreb
Maja Gaćeša maja.gacesa@gradri.uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
Mario Galić mgalic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
Goran Gazić ggazic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
P.G.
N.G.
I.G.
S.H.
Ivan Halkijević halkijevic@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
T.H.
Paulina Krolo paulina.krolo@gradri.uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
J.K.O.
Nino Krvavica nino.krvavica@gradri.uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
Josip Lorincz josip.lerinc@fesb.hr Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Split
N.L.
B.M.
T.M.
Ivan Marović ivan.marovic@uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
I.M.
M.N.
Vesna Perković Jović vesna.perkovic@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Split
Mirna Raič mirna.raic@gf.sum.ba Građevinski fakultet Mostar
M.R.
I.S.
P.Š.
L.Š.
M.T.H.
M.U.
Nikolina Živaljić nikolina.zivaljic@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Split

 

  • ZAJEDNIČKI TEMELJI 2014

Skup je održan 24. i 26. rujna 2014. na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci.

Zbornik skupa: https://www.gradri.uniri.hr/files/knjiznica/Zbornik_usb.pdf

Galerija slika:

 

Sudionici Rijeka 2014
Ime i prezime E-mail Institucija
M.B.
Marko Bartolac mbartolac@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
Ivana Brkanić ibrkanic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
Marijana Cuculić marijana.cuculic@uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
M.C.
Nina Čeh nina.ceh@uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
B.Č.
Krunoslav Ćosić kcosic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
T.D.
Vladimir Divić vladimir.divic@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Split
Tihomir Dokšanović tdoksanovic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
Sanja Dugonjić Jovančević sanja.dugonjic@gradri.uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
Ivan Duvnjak iduvnjak@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
Morena Galešić mgalesic@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Split
Gordon Gilja ggilja@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
V.J.
Nino Krvavica nino.krvavica@gradri.uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
M.K.
L.L.
M.N.
E.D.P.
Josip Peranić josip.peranic@gradri.uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
T.R.
Z.S.
V.S.
I.S.
L.Š.
T.Š.
Marina Tavra mtavra@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Split
S.T.
M.V.
T.Z.
I.Ž.

 

  • ZAJEDNIČKI TEMELJI 2015

Skup je održan 23. i 25. rujna 2015. na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Mostaru.

Zbornik skupa: http://www2008.gf.sve-mo.ba/zajednicki-temelji/ZT_2015_ZBORNIK_sazetaka_F.pdf

Galerija slika:

 

Sudionici Mostar 2015
Ime i prezime E-mail Institucija
S.A.
M.A.
G.B.
Krunoslav Ćosić kcosic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
D.Ć.
Ivan Ćurković icurkovic@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
A.Dž.
V.G.
Marin Grubišić marin.grubisic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
M.J.
Dragan Katić dragan.katic@gf.sum.ba Građevinski fakultet Mostar
J.K.
Janko Košćak jkoscak@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
D.M.
S.M.B.
Beno Mesarec beno.mesarec@um.si Fakultet za građevinarstvo, prometno inženjerstvo i arhitekturu Maribor
Kristina Potočki kpotocki@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
Ivana Pranjić ivana.pranjic@uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
J.S.
B.S.
I.S.
N.Š.
Ž.Š.
Mihaela Teni mteni@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
G.V.
Anton Vrdoljak anton.vrdoljak@gf.sum.ba Građevinski fakultet Mostar
Z.Z.
Martina Zagvozda mzagvozda@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
M.Z.

 

  • ZAJEDNIČKI TEMELJI 2016

Skup je održan 27. i 29. rujna 2016. na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Osijeku.

Zbornik skupa: http://bib.irb.hr/datoteka/921910.Zbornik_radova_-_Zajedniki_temelji_2016.pdf

Galerija slika:

 

Sudionici Osijek 2016
Ime i prezime E-mail Institucija
J.B.
Ivana Brkanić ibrkanic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
D.B.
A.B.
Rok Cajzek rok.cajzek@gic-gradnje.si Fakultet za građevinarstvo, prometno inženjerstvo i arhitekturu Maribor
Krunoslav Ćosić kcosic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
T.Dž.
A.Dž.
M.F.S.
T.F.
Ivo Haladin ihaladin@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
T.K.
Janko Košćak jkoscak@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
Lucija Lončar lloncar@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
Filip Manojlovski filipmanojlovski@pluto.iziis.ukim.edu.mk Institut za potresno inženjerstvo i seizmologiju Skopje
Matej Mihić matej.mihic@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
M.N.
Borjan Petreski borjan@pluto.iziis.ukim.edu.mk Institut za potresno inženjerstvo i seizmologiju Skopje
M.P.
Ivana Pranjić ivana.pranjic@uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
Zoran Pučko zoran.pucko@um.si Fakultet za građevinarstvo, prometno inženjerstvo i arhitekturu Maribor
Ivan Racetin ivan.racetin@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Split
I.S.
I.S.
Ž.Š.
A.Z.

 

  • ZAJEDNIČKI TEMELJI 2017

Skup je održan 18. i 19. rujna 2017, na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Zbornik skupa: http://www.grad.hr/zt2017/proceedings.html

Galerija slika:

 

Sudionici Zagreb 2017
Ime i prezime E-mail Institucija
N.B.
Jadran Berbić jberbic@hotmail.com Građevinski fakultet Zagreb
Šime Bezina sbezina@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
N.B.K.
Ivana Brkanić ibrkanic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
P.C.
I.C.
M.C.
A.C.
B.Č.
Tatjana Džeba tatjana.dzeba@gf.sum.ba Građevinski fakultet Mostar
A.Dž.
B.F.
Morena Galešić mgalesic@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Split
J.K.
M.K.
M.K.
Luka Malenica luka.malenica@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Split
M.M.
A.M.
Dino Obradović dobradovic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
K.R.P.
M.S.
Marina Sunara Kusić marina.sunara@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Split
Elizabeta Šamec esamec@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
Ž.Š.
Mihaela Teni mteni@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
Ksenija Tijanić ksenija.tijanic@uniri.hr Građevinski fakultet Rijeka
H.V.
Riste Volčev volcev@gf.ukim.edu.mk Građevinski fakultet Skopje
Katarina Vranešić kvranesic@grad.hr Građevinski fakultet Zagreb
Anton Vrdoljak anton.vrdoljak@gf.sum.ba Građevinski fakultet Mostar
Tamara Zaninović tmaric@arhitekt.hr Arhitektonski fakultet Zagreb

 

  • ZAJEDNIČKI TEMELJI 2018

Skup je održan 25. i 26. rujna 2018, na Fakultetu građevinarstva, arhitekture i geodezije Sveučilišta u Splitu.

Zbornik skupa: http://bib.irb.hr/datoteka/957369.ZT2018ZbornikRadova.pdf

Galerija slika:

 

Sudionici Split 2018
Ime i prezime E-mail Institucija
Barbara Fortuna barbara.fortuna@fgg.uni-lj.si UL FGG
Bruno Bartulović bruno.bartulovic@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Sveučilište u Splitu
Cela Matan cela.matan@uniri.hr Građevinski fakultet, Sveučilište u Rijeci
Danijela Maslać danijela.maslac@gf.sum.ba Građevinski fakultet Sveučilišta u Mostaru
Dino Obradović dobradovic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
Frano Rezo frezo00@fesb.hr FESB, Sveučilište Split
Grgo Kamber grgo.kamber@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Sveučilište u Splitu
Hana Posavčić hposavcic@grad.hr Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
Ivan Banović ivan.banovic@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Sveučilište u Splitu
Jelena Lovrić Vranković jlovric@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Sveučilište u Splitu
Josip Peroš jperos@gradst.hr Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Sveučilište u Splitu
Josipa Šćurla jscurla@pmfst.hr Prirodoslovno matematički fakultet, Sveučilište u Splitu
Jure Barbalić jbarbalic@grad.hr Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
Kristina Strukar kstrukar@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
Maja Žigart maja.zigart@um.si Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo, Univerza v Mariboru
Mariaines Di Dato mariaines.didato@gmail.com Center of Excellence for Science and Technology – Integration of Mediterranean Region (STIM)
Marija Krajnović krajnovic.marija@gmail.com Građevinski fakultet Osijek
Marin Grubišić marin.grubisic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
Marino Jurišić marino.jurisic@gf.sum.ba Građevinski fakultet, Sveučilište u Mostaru
Matija Pauković Matija.Paukovic.00@fesb.hr FESB, Sveučilište Split
Mergim Gaši mgasi@grad.hr Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
Mitja Plos mitja.plos@fgg.uni-lj.si UL FGG
Nevena Dragičević nevena.dragicevic@uniri.hr Građevinski fakultet, Sveučilište u Rijeci
Nicola Rossi nrossi@grad.hr Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
Nino Krvavica nino.krvavica@uniri.hr Građevinski fakultet, Sveučilište u Rijeci
Robert Bušić rbusic@gfos.hr Građevinski fakultet Osijek
Šime Bezina sbezina@grad.hr Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
Tamara Šuligoj tamara.suligoj@fgg.uni-lj.si UL FGG
Tatjana Džeba tatjana.dzeba@gf.sum.ba Građevinski fakultet, Sveučilište u Mostaru
Tomislav Letnik tomislav.letnik@um.si Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo, Univerza v Mariboru
Zoran Pučko zoran.pucko@um.si Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo, Univerza v Mariboru
Žiga Unuk ziga.unuk@um.si Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo, Univerza v Mariboru